Nieliczbowany

Czy nieliczbowany w adresach bibliograficznych odnosi się jedynie do foliacji czy także paginacji?
Określenie nieliczbowany (skrót: nlb.) odnosi się zarówno do foliacji (numerowanie kolejnych kart rękopisu lub druku), jak i paginacji (numerowanie kolejnych stron druku), por. np.

P. Einhorn, Actus gratulatorius…. ob impositam…. Vladislao IV. regi Poloniae coronam, nec non traditam…. Jacobo… Curlandiae et Semigalliae duci, in imperio successionem: institutus a pastoribus ecclesiae, Inspectore, Rectore et Iuventute scholastica scholae Mitaviensis, Rigae, 1633, 4°, 26 kart nlb.
J. Borzyszkowski, J. Mordawski, J. Treder, Historia, geografia, język i piśmiennictwo Kaszubów. Historia, geògrafia, jãzëk i pismienizna Kaszëbów, Gdańsk 1999, s. 190 + 2 nlb.
Adam Wolański