Niepotrzebne przecinki

Chciałabym zapytać o poprawność zdań.
Wykorzystywane w tym celu zasoby muszą, zatem spełniać najważniejsze normy.
Przyszły klient oczekuje jak najwyższej, jakości świadczonych usług.
Czy koniecznie jest dodanie w nich przecinków?
Jeśli tak to w jakich miejscach?
Pozdrawiam,
Mateusz Ż.
Szanowny Panie,
przecinki w każdym z przytoczonym zdań są zbędne. W zdaniu pierwszym przecinek oddziela czasownik (muszą) od jego określenia (spełniać), a w drugim – przymiotnik stanowiący określenie rzeczownika (najwyższa) od tego rzeczownika (jakość). Zostały więc rozdzielone związki składniowe (muszą spełniać, najwyższa jakość), co jest błędne.
Także w innych miejscach zdania te nie powinny zawierać przecinków.
Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski