Nierozumienie się

Czy istnieje w języku polskim rzeczownik nierozumienie się? Czy wolno uznać zapis nie rozumienie się jako błąd ortograficzny, czy należy potraktować jako błąd leksykalny?

Bardzo proszę o wyjaśnienie.
Z poważaniem
Izabela Sieradzka
Wyraz nierozumienie się – pisany właśnie w ten sposób – należy uznać za formę potencjalną, tzn. nieużywaną, ale możliwą do użycia. Jeśliby nie zostało zapisane rozdzielnie, byłby to błąd ortograficzny.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski