Nigdy, przenigdy…

Dzień dobry!
Czy sformułowanie Nigdy, przenigdy należy pisać z przecinkiem, czy można albo z przecinkiem, albo bez?
Odbieram ten zwrot jako dosłowny. Jest oczywiście skonwencjonalizowany i przytaczany z pamięci, a nie tworzony za każdym razem na nowo (rym sprzyja jego zapamiętaniu), ale nie traci dosłownego sensu i zbudowany jest jak inne konstrukcje gradacyjne, np. trudny, arcytrudny. Nie widzę więc podstaw, aby go pozbawiać przecinka.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski