O ciele i zmysłach

Czy w przypadku przymiotnika cielesno-zmysłowy jest możliwa pisownia bez dywizu?
Możliwy jest dwojaki zapis przymiotnika złożonego z dwóch przymiotników: łączny (cielesnozmysłowy) lub z dywizem (cielesno-zmysłowy). Wyraz cielesnozmysłowy ma znaczenie ‘zmysłowy w aspekcie cielesnym’, natomiast cielesno-zmysłowy to ‘zmysłowy i cielesny’. Pisownia rozłączna (cielesno zmysłowy) nie jest poprawna.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski