O nazwie strony Pomocnik Językowy

Szanowni Państwo,
mam wątpliwość dotyczącą użycia wielkich liter.
Prowadzę stronę językową, która jest w istocie narzędziem do nauki języka angielskiego (zbiorem różnorakich ćwiczeń). Nazwałem ją Pomocnik Językowy. Czy poprawnie zapisałem nazwę? Czy w nazwie zakładki na tejże stronie O Poradniku, to małą czy wielką literą powinienem zapisać samo słowo Poradniku? Proszę o wskazówki.

Z poważaniem
Bogusław Solecki
Jest to z pewnością nazwa własna, którą Pan wymyślił, stąd wielkie litery obydwu członów (Pomocnik Językowy) są jak najbardziej uzasadnione. Za to w nazwie zakładki należy napisać O poradniku, gdyż w grę wchodzi słowo pospolite zastępujące nomen proprium.
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie