Odmiana nazwy portalu internetowego

Szanowni Państwo,
Moje pytanie dotyczy odmian nazw serwisów internetowych. Dla przykładu weźmy serwis DziennikZachodni.pl. Czy redakcja tego serwisu powinna zapraszać na niego, odmieniając jego nazwę (np. Najświeższe wiadomości na DziennikuZachodnim.pl), czy rezygnując z odmiany, dzięki czemu nazwa cały czas pozostaje prawidłowym adresem serwisu, który można wpisać do przeglądarki (np. Najświeższe wiadomości na DziennikZachodni.pl).

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
W rzeczywistości mamy tu do czynienia z połączeniem nazwy własnej serwisu internetowego i jego adresu sieciowego. Zarówno odmiana takiego pseudozrostu z zachowaną fleksją obu członów, jak i brak odmiany budzą wątpliwości. Najlepszym rozwiązaniem jest poprzedzenie tego rodzaju nazwy własnej odmiennym rzeczownikiem pospolitym, np.
Najświeższe wiadomości w serwisie DziennikZachodni.pl
Adam Wolański