Odmieniać nazwy ulic?

Czy jest poprawny następujący zapis: w sklepie spożywczym w Warszawie, ul. Mickiewicza 5? Chodzi o to, że odmieniłam miasto, ale nie odmieniłam ulicy.
Pozdrawiam
Mogła Pani oczywiście napisać przy ul. Mickiewicza 5, ale nie z każdą ulicą poszłoby tak łatwo. Czy np. ulica Kozia bierze swoją nazwę od kozy, czy od jakiegoś obywatela nazwiskiem Koź. W pierwszym wypadku sklep byłby przy ul. Koziej, w drugim przy ul. Kozia. Mój przykład jest może sztuczny, ale z pewnością można by znaleźć inne, podobne, a bardziej przekonujące. Zmierzam do konkluzji: jeśli zachodzi ryzyko pomyłki, to składnia postaci w Warszawie, ul. [nazwa ulicy w mianowniku] jest wygodna, wręcz nieoceniona. Ale jeśli się już na nią przystanie, to trudno reglamentować jej stosowanie tylko do niektórych ulic.
Między określeniem w sklepie spożywczym w Warszawie, ul. Mickiewicza 5 a w sklepie spożywczym w Warszawie przy ul. Mickiewicza 5 jest też różnica stylistyczna: pierwsze brzmi bardziej urzędowo.
Mirosław Bańko, PWN