Ole Ole! i podwójny wykrzyknik

Jeśli nazwa własna ma na końcu swojej nazwy np. wykrzyknik, to czy należy stawiać kropkę, znak zapytania lub wykrzyknik w zdaniu, które jest nią zakończone? Np.
„Byłeś w Ole Ole!?” – „Nie byłem w Ole Ole!.” – „To idź do Ole Ole!!”

Nazwy takie są nietypowe, więc w zasadach pisowni nie przewidziano dla nich specjalnych reguł. Można by stąd wyciągnąć wniosek, że podlegają regułom ogólnym i że należy stawiać po Ole Ole! znak interpunkcyjny tak, jakby nazwa sama go nie miała. Ogólne zasady interpunkcji nie przewidują jednak, żeby po wykrzykniku umieszczać kropkę, a znane z praktyki sąsiedztwo wykrzyknika i pytajnika lub dwóch wykrzykników służy ekspresji i nie ma związku z sytuacją, o której Pani pisze. Mogę zatem doradzać tylko na własną odpowiedzialność i według własnego upodobania: nie stawiałbym po Ole Ole! kropki, postawiłbym pytajnik, aby zaznaczyć, że zdanie jest pytaniem, dwa razy zastanowiłbym się, czy postawić wykrzyknik (ciekawe, czy właściciel marki Ole Ole! uznałby dwa wykrzykniki za korzystne, za wzmacniające siłę tego znaku). Bez wahania mógłbym natomiast użyć przecinka, średnika, wielokropka, myślnika, cudzysłowu lub nawiasu, gdyby ich użycie było uzasadnione budową i sensem zdania.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski