Opis bibliograficzny artykułu

Dzień dobry,
mam pytanie dotyczące bibliografii w systemie harwardzkim. Czy zapis bibliograficzny artykułu z czasopisma również powinien być zamieszczony w kolejności: autor, rok, tytuł artykułu, tytuł gazety, nr gazety? Najczęściej spotykałam sytuację, gdy rok wydania gazety jest umieszczony za jej tytułem. Jak powinien ten zapis wyglądać w systemie „autor – rok”?
W systemie harwardzkim także w wypadku artykułów z gazet i czasopism zachowujemy w opisie bibliograficznym kolejność „autor – rok”, a więc np. zapisujemy:

Vetulani J., 2011, Błogosławiona mutacja genu FoxP2, rozm. przepr. P. Cieśliński, „Gazeta Wyborcza”, 17 czerwca, s. 24.

Wolańska E., 2015, Zaburzenia funkcji językowych w chorobach i zespołach otępiennych. Rola i cele logopedii wieku podeszłego, „Poradnik Językowy”, z. 5, s. 67–82.
Adam Wolański