Pan, Pani, Państwo – w listach

Czy nastąpiły jakieś zmiany w pisowni form Pan, Pani, Państwo w korespondencji? Czy nadal normą jest użycie wielkich liter, czy coś się zmieniło?
Słowa Pan, Pani, Państwo, podobnie jak zaimki osobowe, służą nie tyle nazywaniu osób, ile ich wskazywaniu i pod tym względem są podobne do imion. W listach piszemy je zwykle – jak imiona – wielkimi literami. Świadczy to o szacunku dla korespondenta i jest normą nie tylko językową, lecz przede wszystkim obyczajową.
Mirosław Bańko