Państwo zdążą czy Państwo zdążycie?

Jaka jest poprawna wypowiedź: Czy państwo zdążycie coś zrobić? Czy państwo zdążą coś zrobić?
Dziękuję.
Na pewno poprawna i grzeczna jest forma Czy państwo zdążą coś zrobić? – z formą czasownika w 3. osobie liczby mnogiej. Forma Czy państwo zdążycie coś zrobić? jest spoufalająca (gdyż 2. osoba „brzmi” tak jak 2. osoba w konstrukcji zdążysz pan), dla części użytkowników niegrzeczna i niepoprawna.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski