Pełny asortyment wszystkich grup

Szanowni Państwo,
w SWTiK podaje się jako przykład tautologii wyrażenie pełny asortyment wszystkich grup towarowych. Nie wiem, co jest w nim pleonastycznego. Rozumiem je (może błędnie) tak, że w sklepie dostępne są artykuły ze wszystkich grup towarowych, a w każdej z tych grup sklep oferuje pełny asortyment towarów. Gdzie tu redundancja?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Redundantne jest połączenie słów pełny i wszystkie. Jeśli asortyment jest pełny, to zawiera wszystkie grupy towarów.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski