Piekło – niebo czy piekło-niebo?

Dzień dobry,
nie umiem wskazać, jaki jest poprawny zapis nazwy zabawy piekło-niebo. Czy z dywizem (równorzędne człony), czy może z półpauzą (wyrazy o znaczeniach przeciwstawnych)?
Bardzo dziękuję za pomoc.
Ewa J.
Zapis piekło-niebo sugerowałby znaczenie ‘i piekło, i niebo jednocześnie’. Można by sobie wyobrazić, że tak brzmi nazwa „urządzenia” potrzebnego do tej zabawy, czyli specjalnie złożonej kartki papieru.
Samą zabawę zaś nazwiemy piekłem – niebem (pópauza, ze spacją) – taki zapis wskazuje na przeciwstawność elementów, na której opiera się zabawa: albo trafisz do piekła, albo trafisz do nieba.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski