Piosenka wyznanie

Dzień dobry!
Chciałabym zadać jeszcze jedno pytanie dotyczące Dyktanda Warszawskiego. Otóż w tekście wzorcowym jest forma piosenka wyznanie. Chciałabym zapytać, czy jest to jedyna dopuszczalna pisownia i czy nie należałoby dopuścić jako równorzędnej formy piosenka-wyznanie, skoro nie ma przeszkód, żeby uznać równorzędność tych członów. Bez szkody dla treści można by przecież przestawić kolejność i napisać też wyznanie piosenka, czyli wyznanie w formie piosenki. Dziękuję za wyjaśnienie.
Szanowna Pani,
zapis z łącznikiem sugerowałby, jak Pani słusznie wskazała, równorzędność członów (‘piosenka i wyznanie jednocześnie’), tymczasem tu mamy do czynienia z ‘piosenką, która jest wyznaniem’, czyli ze swoistym rodzajem piosenki. Dodam, że niektórzy uczestnicy traktowali słowo wyznanie jako tytuł i pisali piosenka „Wyznanie”, czego jury nie uznawało za błąd.

Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski