Pisownia form adresatywnych

Szanowni Państwo,
zastanawia mnie użycie wielkich liter w formach powitalnych takich, jak mój Drogi, moja dzielna Podróżniczko etc. Chodzi mi o to, czy wielką literą wystarczy pisać wyraz bezpośrednio odnoszący się do adresata (Drogi, Podróżniczko), czy już lepiej zapisywać nią wszystkie wyrazy wchodzące w skład takiego inicjalnego wyrażenia.
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Wielką literę stosujemy w odniesieniu do nazw osób bliskich piszącemu (np. Mamo, Siostro), jak również w wypadku odnoszących się do tych nazw osób przymiotników oraz zaimków. Powinniśmy zatem pisać: Mój Drogi, Moja Dzielna Podróżniczko.
Adam Wolański