Pisownia inicjałów

Zastanawiamy się, czy taka forma jest poprawna: Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 1 Pułku Szwoleżerów JP. Chodzi o JP (Józefa Piłsudskiego), z tego co wyczytałem, w przypadku inicjałów powinny się znajdować kropki, ale widziałem już różne wersje, więc z prośbą o wyjaśnienia zwracam się do Państwa.
Z góry dziękuję.
Ortografia standardowej polszczyzny wymaga w wypadku inicjałów użycia kropek, a więc zapiszemy J.P. (bez spacji międzywyrazowej). Wątpliwości budzi natomiast użycie w oficjalnej nazwie zarówno inicjału imienia, jak i nazwiska patrona.
Adam Wolański