Pisownia nazw własnych firmowych

Dzień dobry!
Chciałabym zapytać o pisownię nazwy własnej firmy z dopiskiem i synowie, na przykład Nowak i synowie, Gabinet stomatologiczny Rakowski i synowie. Czy w takich konstrukcjach synowie należy zapisać dużą literą?
Pozdrawiam
Berenika
W nazwach własnych firmowych wszystkie wyrazy – z wyjątkiem spójników i przyimków – zapisujemy od wielkiej litery. Tak więc napiszemy:
Nowak i Synowie
Gabinet Stomatologiczny Rakowski i Synowie
Adam Wolański