Podaż

Szanowni Państwo,
w internetowym wydaniu dwumiesięcznika „Polonia Christiana” czytam o małej podaży. Trudno cenić tę gazetę za wartość merytoryczną, jak również za całą resztę.
Proszę powiedzieć mi, jaki rodzaj gramatyczny przyjmuje rzeczownik podaż. Ten czy ta?

Z góry dziękuję za odpowiedź i łączę wyrazy szacunku, a także przesyłam najserdeczniejsze życzenia na nowy rok dla Zespołu Poradni Internetowej PWN

Mario Jakub Kiliński
Szanowny Panie,
serdecznie dziękujemy za życzenia, które jeszcze serdeczniej odwzajemniamy.
Podaż jest rzeczownikiem żeńskim (ta podaż), odmienianym tak jak np. twarz.

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski