Podpis fotografii

Zwracam się z prośbą o rozstrzygnięcie w następującej sprawie. Chodzi o podpis fotografii na której widnieje kilka postaci: Stoją od lewej: J. Kowalski, K. Czerwiński, M. Makowski. czy Od lewej: J. Kowalski, K. Czerwiński, M. Makowski. Która forma jest poprawna? Czy może obie są poprawne?

Z góry dziękuje za odpowiedź
Poprawne są oba opisy, przy czym drugi może być zastosowany wyłącznie jako podpis fotografii, drugi zaś (pełne zdanie) może być użyty także w tekście.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski