Podtytuły czasopism

Szanowni Państwo,
prosiłabym o informację, w jaki sposób zapisuje się podtytuły czasopism. Czy wszystkie człony powinny być zapisane wielkimi literami, np. Konteksty. Polska Sztuka Ludowa, czy wielką literą otwiera się tylko nowe zdanie, tj. Konteksty. Polska sztuka ludowa?
Dziękuję za pomoc.
Podtytuły gazet i czasopism pisze się tak jak tytuły książek, a więc wielką literą zapisuje się tylko człon pierwszy, pozostałe zaś człony – o ile nie są nazwami własnymi – pisze się małą literą. Na przykład:
Cogito. Szkoła – matura – studia – życie
Dziennik. Polska – Europa – świat
Meblarstwo. Komponenty i technologie
Tele Świat. Magazyn telewizyjny.
Przez podtytuł gazety lub czasopisma należy rozumieć formułę występującą każdorazowo przy tytule głównym w obrębie winiety tytułowej (układ graficzny może sprawiać, że nie zawsze jest bezpośrednio po tytule głównym) lub w stopce redakcyjnej.
Na marginesie trzeba stwierdzić, iż tytuły i podtytuły prasowe nie są zasadniczo zdaniami gramatycznymi (choć wyjątki mogą się zdarzać, por. np. Mówią Wieki czy Żyjmy Dłużej). W zależności od przyjętej terminologii określa się je mianem równoważników zdania, oznajmień bądź zawiadomień (ten ostatni termin został utworzony przez Walerego Pisarka, znanego języko- i prasoznawcę).
Adam Wolański