Podwojenie go

Szanowni Państwo!
Proszę o rozwianie mojej wątpliwości odnośnie możliwości zduplikowania zaimka go, gdy czasownikowi towarzyszą biernik i dopełniacz. Spotykam konstrukcje typu go jej pozbawić lub ją go pozbawić, jednak nigdzie nie znalazłem dwóch zaimków go, a przecież istnieją konteksty, w których wygodnie byłoby ich użyć, np. Iksiński zgromadził spory majątek. Igrekowski zamierza go go pozbawić.

Z poważaniem,
BL
Zdania typu Igrekowski zamierza go go pozbawić są poprawne gramatycznie, jednak niezręczne stylistycznie, dlatego należałoby ich unikać.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski