Podwyższyć

W „Super Expresie” znalazłem taki tytuł artykułu: Podwyżcie emerytury bohaterom. Chodzi mi o wyraz podwyżcie. Żaden słownik nie odnotowuje tej formy. Czy taka forma jest poprawna? Jest forma podwyższajcie, ale nie ma podwyżcie (jeden raz)
Zakwestionowany (słusznie) przez Pana wyraz miał być formą trybu rozkazującego czasownika podwyższyć. Ta jednak brzmi: podwyższcie (co przy niestarannej wymowie przybiera postać bliską formie *podwyżcie, jednak nie usprawiedliwia to błędu).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski