Polska Times

Jak odmieniać "Polska Times"? Times jest już w zasadzie odmienione (przez liczbę), więc odmieniałabym tylko słowo Polska.

W wyrażeniu Polska Times (stanowiącym tytuł gazety i serwisu internetowego) przyjęło się odmieniać tylko pierwszy człon, por.

D. Według ustaleń „Polski Times” ministrem spraw zagranicznych wcale nie musiał zostać Zbigniew Rau.

C. Władze w Mińsku nadal uważają, że nie muszą z nikim rozmawiać – mówi „Polsce Times” prof. Jacek Czaputowicz.

B. „Polskę Times” możecie Państwo kupić w wielu punktach sprzedaży.

N. Jan Wróbel, nauczyciel i publicysta, mówi w rozmowie z „Polską Times”, że będzie na pewno trudniej nauczycielom i uczniom.

Ms. Zawsze nam w „Polsce Times” zależało na mądrej dyskusji.

W. Ogarnijcie się, „Polsko Times”.

Adam Wolański