Poprawność zdań

Dzień dobry, mamy w naszym zespole literackim w teatrze gorącą dyskusję na temat konstrukcji zdania. Czy mogłabym prosić o opinię, czy poniższe zdania są skonstruowane prawidłowo?

Warsztaty zakończą się prezentacjami książek napisanych przez uczestników.
Całoroczna praca grup aktorskich zakończy się pokazami spektakli, przygotowanych przez uczestników.

Z pozdrowieniami znad morza

Agnieszka Kochanowska

Teatr Miniatura

Szanowna Pani,

pierwsze zdanie nie budzi zastrzeżeń. W drugim usunęłabym przecinek, gdyż element przygotowanych przez uczestników nie jest dopowiedzeniem, lecz przydawką.

Z pozdrowieniami

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski