Postkryzysowy czy pokryzysowy?

Szanowni Państwo,
chciałabym się dowiedzieć, czy wyraz postkryzysowy jest niepoprawny? W słowniku widnieje tylko pokryzysowy, ale forma z post- występuje w tekstach. Czy formy z przedrostkiem post- nie należy używać?

Pozdrawiam
Katarzyna
Oba wyrazy są poprawnie utworzone, bo przedrostki po- i post- pełnią tę samą funkcję. Oba są też w użyciu, przy czym – jeśli wierzyć wyszukiwarce Googlepokryzysowy pojawia się częściej (prawie 27 000 razy) niż postkryzysowy (3810 razy).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski