Postpostscriptum

Czy jeśli ma się do dodania drugie postscriptum, to prawidłowe jest użycie sformułowania postpostscriptum? Chyba gdzieś się z tym spotkałem. Jeśli tak, to jak je poprawnie skracać?
Ja bym pisał PPS.
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Skrót od wyrazu postpostscriptum powinien odpowiadać skrótowi od postscriptum. Jeśli zatem wydawnictwa poprawnościowe dopuszczają skrót w formie PS lub rzadziej P.S., należy dopuścić analogiczne formy w odniesieniu do postpostscriptum, a więc PPS lub P.P.S.
Adam Wolański