Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Chciałabym uzyskać odpowiedź dotyczącą stosowania znaków interpunkcyjnych po słowie Pozdrawiam i przed podpisem. Spotkałam się bowiem z następującymi zapisami:
Pozdrawiam
Ania

Pozdrawiam,
Ania

Pozdrawiam,
Ania.

Który zapis jest poprawny?
Choć koniec wiersza rozdziela wyrazy Pozdrawiam i Ania, odczuwam potrzebę rozdzielenia ich jakimś znakiem interpunkcyjnym, najlepiej przecinkiem, bo najmniej rzuca się w oczy. Kropka po imieniu zamykającym list to już, moim zdaniem, przesada. Jak Pani widzi, kieruję się własną oceną, a nie regułami pisowni, gdyż te dotyczą raczej struktury zdania niż struktury tekstu i wielu szczegółów nie rozstrzygają. W sprawie kropki po podpisie można się jednak powołać na regułę [353] naszego słownika ortograficznego (dostępnego na stronach WWW), która każe kropkę pomijać „po imieniu i nazwisku w podpisach, na wizytówkach i wywieszkach”.
Reasumując, z podanych przez Panią zapisów wybieram drugi.
Mirosław Bańko, PWN