Problem ze stawianiem przecinków

Szanowny Panie Profesorze.

Często mam problem ze stawianiem przecinków czy może mi Pan w tym pomóc bardzo pana proszę.

Pozdrawiam

Kuba

Szanowny Panie,

jeśli tylko prześle Pan wypowiedzenie, które sprawia kłopot interpunkcyjny, na pewno postaram się pomóc. Proszę wszakże pamiętać, że – zgodnie z regulaminem Poradni – odpowiadamy tylko na jedno pytanie zadane w wiadomości, chyba że kolejne pytanie dotyczy dokładnie tego samego problemu.

Adam Wolański