Proszę pani!

Witam, chciałabym dowiedzieć się która wersja jest poprawna: Proszę Pani czy Proszę Panią? Chodzi mi o sytuację, gdy na przykład dzieci zwracają się na lekcji do nauczycielki.
Poprawny zwrot brzmi Proszę pani. Ponieważ pytanie to często nam zadawano, w poradni jest nawet mnemotechniczny wierszyk, który miał za zadanie ułatwić czytelnikom zapamiętanie właściwej formy. Mam nadzieję, że uda się Pani odnaleźć go w poradnianym archiwum.
Mirosław Bańko, PWN