Przecinek przed jak zawsze i jak zwykle, przecinek między okolicznikami

Szanowni Państwo,
czy wyrażenia: jak zwykle, jak zawsze należy oddzielać jako wtrącenia od pozostałych części zdania?
Czy w zdaniu: Przed południem podczas spotkania z dziennikarzami wymieniono sporo uwag fragment podczas spotkania z dziennikarzami powinien być traktowany jako drugi okolicznik czasu (po przed południem) i z tego tytułu oddzielony przecinkami, czy nie jest to obligatoryjne?
Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to obecność przecinka zależy od kontekstu, np.
No i proszę, Ania pobrudziła stół, jak zwykle (jak zawsze) – ale: W domu było jak zwykle (jak zawsze).
Co do drugiego pytania: tak, we wskazanym przykładzie może się znaleźć przecinek między przed południem a podczas spotkania z dziennikarzami, jeśli uznamy oba wyrażenia za okoliczniki czasu. Możliwa jest jednak i taka interpretacja (ku której się skłaniam), że człon podczas spotkania z dziennikarzami uznamy za okolicznik akcesoryjny, wskazujący raczej na okoliczności czynności niż na jej czas – wówczas przecinka nie postawimy (bo przecinkiem nie rozdzielamy okoliczników różnego rodzaju).
Agata Hącia