Przecinek przed zanim przeczytałam scenariusz

Szanowni Państwo,
czy w zdaniu: Podpisałam kontrakt, zanim przeczytałam scenariusz powinien znaleźć się przecinek? Jest to oczywiście zdanie złożone, jednak z jakiegoś powodu przecinek w tym miejscu nie wygląda według mnie naturalnie. O wiele naturalniej wygląda on w zdaniu Zanim przeczytałam scenariusz, podpisałam kontrakt.
Z wyrazami szacunku
M.M.
Szanowna Pani,
w obu zdaniach, niezależnie od szyku ich elementów, przecinek jest konieczny – oddziela bowiem zdanie podrzędne (zanim przeczytałam scenariusz) od nadrzędnego (podpisałam kontrakt).
Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski