Przecinek w wyrażeniu nie dość (,) że

Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie, czy w zdaniu Ten hotel jest nie dość, że drogi, to jeszcze brudny należy postawić przecinki przed słowami że oraz to.
Serdecznie pozdrawiam!
Szanowna Pani,
w przytoczonym zdaniu należy postawić przecinek i po nie dość, i przed to – wyrażenie nie dość, że występuje bowiem w wypowiedzeniu złożonym. Zdanie o podobnej strukturze jest podane jako przykład konstrukcji nie dość, że w WSO: Nie dość, że miał sporo starych kłopotów, przybyło mu nowych (https://sjp.pwn.pl/so/nie-dosc-ze;4472130.html).
Z pozdrowieniami
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski