Przecinki przed frazami bezokolicznikowymi – ciąg dalszy

Szanowni Państwo,
waham się nad interpunkcją w zdaniach: Kręci mnie to wszystkiego, to co mam innego robić(,) jak się uczyć?, Nie ma innej rady(,) jak to uczynić, Nie pozostaje nic innego(,) jak tylko walczyć do końca. Raczej postawiłbym przecinek, ale wątpliwość bierze się stąd, że w każdym z tych zdań możemy jak zamienić na niż — wprowadzające równoważnik z bezokolicznikiem. Co by Państwo doradzali?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Doradzamy stawianie przecinka w przywołanych wypowiedzeniach przed jak. Zalecamy także – niejako wbrew dość ogólnie sformułowanym regułom zawartym w WSO – stawianie przecinka przed spójnikiem niż, który poprzedza frazę bezokolicznikową, por. porada Przecinki przed frazami bezokolicznikowymi (https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Przecinki-przed-frazami-bezokolicznikowymi;18680.html).
Adam Wolański