Przecinki przed powtórzonymi spójnikami

Witam serdecznie!
Chciałbym się dowiedzieć, czy powinienem przed spójnikiem i w „wyliczankach” postawić przecinek (co przeczyłoby zasadzie używania tego spójnika). Czy mogę napisać np.: Chciałabym i to, i tamto, i to z tyłu też! O, i jeszcze to!?
Pozdrawiam, Piotr P.
W zdaniu Chciałabym i to, i tamto, i to z tyłu też! mamy do czynienia z powtórzonymi spójnikami, które pełnią identyczną funkcję. W takich wypadkach przecinki są konieczne. W wypowiedzeniu O, i jeszcze to! przecinek też jest konieczny, ale jego użycie wynika z innej zasady. Przecinek stawia się po wykrzykniku o, który towarzyszy czynności lub gestowi pokazywania na coś.
Adam Wolański