Przecinki w danych firmowych

Szanowni Państwo,
Czy między nazwą firmy, a jej adresem umieszczamy przecinek? I dalej – czy między ulicą a kodem pocztowym powinien się znaleźć przecinek?
Który zapis jest prawidłowy:
Nazwa firmy, ulica i numer, kod pocztowy i miasto
czy
Nazwa firmy ulica i numer kod pocztowy i miasto
?
Jeśli nazwę firmy i adres jej siedziby zapisujemy w jednym wierszu, przecinki stawiamy w następujący sposób:

Firma XYZ, ul. Kwiatowa 19, 14-200 Iława

Jeśli elementy te umieszczamy w osobnych wierszach, przecinki są zbędne, por.

Firma XYZ
ul. Kwiatowa 19
14-200 Iława

Funkcję delimitacyjną w takim wypadku pełni tzw. światło typograficzne.
Adam Wolański