Przecinki

Mam pytania o przecinki: Widziałem ten film, ale nie pamiętam(,) jaki to [był] tytuł, Nie wiem(,) jak bardzo [źle to wygląda], Zawsze pokazywał slajdy na wykładach, ale nie wiem(,) czy nadal [je pokazuje], A wiadomo(,) na jaki stopień [zaliczyłaś egzamin]?. Pytałem już o tego typu przykłady, ale nadal czuję się bezradny wobec rozstrzygania o samodzielności znaczeniowej quasi-zdań podrzędnych. Nadal też istnieją okoliczności, w których zdania takie (owszem, potoczne) trzeba zapisać.
W powyższych zdaniach przecinki są konieczne – elementy: jaki to tytuł, jak bardzo, na jaki stopień itd. to zdania podrzędne z elidowanym (usuniętym) czasownikiem.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski