Przecinki

Dzień dobry,

Czy w tych dwóch, poniższych zdaniach powinny być przecinki?

Nie wiem czy to, co zostanie w nim umieszczone, ma jakieś większe znaczenie.

Wszystko, co wydarzy się jutro, przeżyliśmy już dziś.

Najmocniej przepraszam Autora pytania i Czytelników. Napisałam, że zdania są poprawne pod względem interpunkcyjnym, lecz (z niewiadomych powodów) nie zauważyłam braku przecinka wprowadzającego zdanie podrzędne. Poprawna wersja pierwszego zdania zatem to: Nie wiem, czy to, co zostanie w nim umieszczone, ma jakieś większe znaczenie.

Drugie zdanie nie zawiera błędu interpunkcyjnego.

Czujnym Czytelnikom dziękuję za dostrzeżenie mojego niedoparzenia.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski