Przydawka okolicznikowo-dopowiadająca

Dzień dobry,
chciałabym prosić o pomoc w określeniu rodzaju związku składniowego i wyjaśnienie odpowiedzi. Bazuję na różnych źródłach, m.in. na „Gramatyce” P. Bąka, a jednak trudno mi zaklasyfikować go do któregoś typu.
Chodzi o związek wróciła zadowolona ze zdania Cała klasa wróciła z wycieczki bardzo zadowolona.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem
Monika K.
Wyraz zadowolona jest tzw. przydawką okolicznikowo-dopowiadającą. Przydawki tego typu są wyrażone przymiotnikiem lub imiesłowem przymiotnikowym i oznaczają czynności lub stany towarzyszące wykonywaniu czynności. Są związane składniowo jednocześnie z podmiotem (w analizowanym zdaniu: klasa) i orzeczeniem (wróciła).
Adam Wolański