Punkt rezerwacji wizyt

Witam,

jak powinna brzmieć nazwa punktu, w którym dokonuje się rezerwacji wizyty w firmie: Punkt rezerwacji wizyt czy Punkt rezerwacji wizyty?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Obie formy są poprawne, ale logiczniejsza wydaje się ta, w której słowo wizyta jest użyte w liczbie mnogiej. Domyślamy się, że w miejscu oznaczonym przywołanym napisem odbywają się rezerwacje różnych wizyt.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski