Rabka-Zdrój

Witam!
Mam pytanie dotyczące pisowni nazwy miejscowości Rabka-Zdrój. Coraz częściej pojawia się forma bez pauzy. Moje pytanie brzmi następująco: czy norma językowa zmieniła się pod tym względem? A może istnieją wyjątki, w których dopuszczalna jest pisownia Rabka Zdrój. Uprzejmie proszę o odpowiedź.
Z Pana pytania można by wnosić, że Rabka Zdrój jest jakąś ortograficzną innowacją, tymczasem jest na odwrót: taką pisownię przewidywały wcześniejsze wydania słowników ortograficznych, w dzisiejszych zaś jest – a w każdym razie powinna być – Rabka-Zdrój.
Zagadnienie to ma szersze tło, którego tutaj nie będę przedstawiał. W archiwum naszej poradni jest na pewno więcej odpowiedzi na ten temat (można je wyszukać według słowa zdrój), przypuszczam, że z nich dowie się Pan więcej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski