Rekrutant czy rekruter?

Szanowni Państwo,
jak należałoby nazwać osobę rekrutującą innych? Rekrutant, rekruter?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Obie nazwy są w użyciu (co ciekawe, żadnej z nich nie notują słowniki PWN-owskie). Jeśli wierzyć wyszukiwarce Google, to rekruter pojawia się w tekstach cztery razy częściej niż rekrutant.
Rekruter jest zapożyczeniem angielskiego recruiter, natomiast rekrutant to – jak można sądzić – neologizm utworzony na gruncie polszczyzny z czasownika rekrutować i formantu -ant.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski