Restauracja „Jagnię na Winie”

"jagnię na winie" czy "jagnie na winie" to ma być nazwa i szyld na budynku naszej restauracji. Która wersja jest prawidłowa ?

Pozdrawiam Jan

Rzeczownik jagnię oznaczający ‘małe, młode owcy” oraz ‘mięso młodej owcy’ ma w zakończeniu literę ę. W wymowie mamy do czynienia z denazalizacją wygłosu, co oznacza, że ostatnia głoska brzmi jak [e], co – być może – rodzi jakieś wątpliwości pisowniowe.

Adam Wolański