Saska Kępa a słowotwórstwo

Witam,
chciałam zapytać, czy mieszkaniec warszawskiej Saskiej Kępy to saskokępianin, saskokępczanin, czy może saskokępiak? A rzeczy dotyczące tej dzielnicy można nazwać saskokępianikami?
Pozdrawiam
Skoro mieszkaniec Lipy to lipianin, to mieszkaniec Kępy – kępianin. Dalej, skoro w Nowym Targu mieszkają nowotarżanie, a w Starej Łomnicy starołomniczanie (przykłady za Słownikiem nazw miejscowości i mieszkańców PWN), to mieszkańców Saskiej Kępy można nazwać saskokępianami. Czy sami się tak nazywają, proponuję sprawdzić w lokalnej gazecie lub w lokalnym portalu internetowym.
Saskokępianika, jak rozumiem, to nazwa analogiczna do polonika, judaika, lituanika itp. Gdyby na Saskiej Kępie miało powstać muzeum gromadzące pamiątki związane z tą dzielnicą Warszawy, to jego eksponaty można by nazywać saskokępianikami. Nazwa ta jest utworzona poprawnie, ale jej użyteczność pozostaje dla mnie wątpliwa.
Mirosław Bańko, PWN