Składnia nazwy Filmweb

Szanowni Państwo,
czy powinno się mówić: wyszukać coś (np. opis filmu) na Filmwebie (jak na stronie internetowej) czy w Filmwebie (jak w serwisie internetowym)?
Dziękuję!
Składnia tej konstrukcji nie jest jeszcze skodyfikowana, norma jest in statu nascendi. Uzus „głosuje” za wyrażeniem na Filmwebie – ma ono ponad dwa miliony poświadczeń, podczas gdy w Filmwebie tylko ok. 1400. Można więc sądzić, że ta pierwsza konstrukcja (logiczniejsza zresztą) zyska aprobatę normatywną.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski