Skrótowiec NInA

Czy skrótowiec NInA (= Narodowy Instytut Audiowizualny) odmienia się przez przypadki?
Skrótowce zakończone na nieakcentowane [a] odmieniamy według wzorca żeńskiego. Formy przypadków zależnych można zapisywać na dwa sposoby (zob. [229] WSO; https://sjp.pwn.pl/zasady/229-56-B-8-Odmiane-zakonczonych-na-A-skrotowcow-typu-EFTA-SABENA-zapisujemy-w-dwojaki-sposob;629593)
D. NIn-y lub Niny
C. NIn-ie lub Ninie
B. NIn-ę lub Ninę
N. NIn-ą lub Niną
Ms. (o) NIn-ie lub (o) Ninie.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski