Skróty nazw stopni harcerskich

Chciałabym dowiedzieć się, jak należy zapisywać skróty stopni harcerskich – z kropką czy bez.
Chodzi mi konkretnie o stopnie:
Pwdprzewodnik
Phmpodharcmistrz
Hmharcmistrz

Ponieważ w tych przypadkach nie wiem, czy należy zastosować się do zasady dotyczącej skrótów składających się z pierwszych kilku liter wyrazu (np. dot.), czy tych z pierwszej, środkowej i ostatniej litery(np. mgr).
Z góry dziękuję!
Skróty kończące się tą samą literą co ich rozwinięcie zapisujemy bez kropki: doktordr, biskup – bp, major – mjr.
Te zaś skróty, których ostatnia litera nie jest ostatnią literą pełnego wyrazu, zapisujemy z kropką: profesor – prof., harcmistrz – hm., podharcmistrz – phm., przewodnik – pwd.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski