Skróty przymiotników złożonych z łącznikiem

Moje pytanie dotyczy wyrazów z łącznikiem. W jaki sposób należy zapisywać ich skróty? W różnych notach opisujących książki spotkałam się z takimi zapisami informacji o tym, że występują w nich ilustracje czarno-białe:
il. cz.-b.
il. cz-b.
il. cz.b.
Który z tych zapisów jest poprawny?
Pozdrawiam
Joanna
Poprawny zapis to: il. cz.-b. Stosujemy kropki po skrócie każdego z członów, a człony spajamy łącznikiem, por. też płn.-zach. (= północno-zachodni), płd.-zach. (= południowo-zachodni).
Adam Wolański