Spółka Akcyjna w nazwach firm

Mam pytanie w jaki sposób – a konkretnie małymi czy dużymi literami –zapisuje się spółka akcyjna przy nazwie firmy. Nazwa zarejestrowana to Przykładowa Nazwa SA i chcemy zapisywać również z rozwinięciem tego skrótu (logotyp, strona www). Bardzo proszę o informację w tej sprawie. Nigdzie nie znalazłam jednoznacznego rozstrzygnięcia tego dylematu.

Z poważaniem
Magdalena Ciszewska
Jeśli wyrażenie spółka akcyjna jest składnikiem nazwy firmy, to zapisujemy je wielkimi literami.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski