Superekstrawartościowe

Szanowni Państwo!
Chciałabym poprosić o ostateczne rozstrzygnięcie, czy przymiotniki z podwójnymi cząstkami super, ekstra, hiper itd. powinny być pisane razem czy osobno. Praktyka językowych autorytetów jest niejednolita: superekstrawartościowe (Katowice 2016) kontra super hiper trudne (Rzeszów 2020). Jak się mają w tym odnaleźć miłośnicy dyktand? Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Szanowna Pani,
trudno mi się odnieść do tekstów różnych dyktand, które są organizowane w Polsce, dlatego nie wiem, z jakiego powodu autorzy dyktanda rzeszowskiego uznali za poprawną pisownię super hiper trudne. Przedrostki zapisujemy łącznie z wyrazami, które po nich następują – zasada ta obowiązuje także wówczas, gdy prefiksów jest kilka: ekswiceminister, superekstrawartościowy.
Z pozdrowieniami
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski